arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘blog’

Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması için blog yazarı arıyoruz!

Salı, 07 Nis 2009 Fatih Murat Eyioğlu yorum yok

12-29 Nisan 2009 tarihleri arasında gerçekleşecek Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması için bu süre içerisinde güzel adaylarımızla birlikte yarışmanın tüm süreçlerinde yer alacak, kamp, eğitimler, elemeler ve adaylar hakkında Miss Turkey 2009 blogunda canlı blogging yapabilecek blog yazarları arıyoruz.

Aradığımız özellikler;

- Miss Turkey yarışmalarına yabancı olmamalı, geçtiğimiz yıllarda en azından yarışmayı izlemiş olmalı,
- Modellik, moda, fotoğrafçılık, kozmetik gibi konularda fikir sahibi olmalı,
- WordPress arayüzlerine hakim olmalı,
- Kamptan canlı blog yazabilecek kadar yazmayı sevmeli,
- Mümkünse referans alabileceğimiz düzenli yazdığı bir blogu olmalı
- 12-29 Nisan 2009 arasında en az 4 tam gününü kampta (Şile Dedeman Oteli) geçirebilecek olmalı

“Evet, ben bunu yapmak isterim” diyenler murat.kahraman[at]ntv.com.tr adresinden hemen Murat’a veya fatih.murat[at]ntv.com.tr adresinden bana ulaşabilirler.

ntvmsnbc’nin yeni yüzü…

Perşembe, 05 Mar 2009 Fatih Murat Eyioğlu yorum yok
ntvmsnbc.com

ntvmsnbc.com

ntvmsnbc.com çok yakında dönemde uzun zamandan beri kullanmış olduğu internet sayfası tasarımını ve altyapısını değiştirdi. Yeni site ile birlikte ziyaretçilerin daha kişiselleştirebildiği bir platform sağlanılmaya çalışılmış durumda. msnbc.com’un altyapısının kullanıldığı platformun lokalizasyonu ise bayağı uzun bir süreç almış. Yeni sistem ile kullanıcıların aradıkları bilgilere daha hızlı ulaşması sağlanılması ana amaç edinilmiş durumda. Artı olarakta siteye ait bir blog sitesi (http://blog.ntvmsnbc.com) oluşturulmuş ve kullanıcıların görüşlerini aktarmaları sağlanılmış durumda.  blog sitesinde ntvmsnbc.com için hazırlanan tanıtım videolarını da keyifle seyredeceğinize eminim. 
Türkiye’de özellikle çok önemli bir durum sesinizi kurum yöneticilerine ulaştırmak. Bu çalışmadan dolayı tebrik ediyorum arkadaşları.

SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline